Appartement te koop in Roeselare
- 3 slaapkamers
- 1 badkamer
- 87 m² woonoppervlakte
- 170 kWh/m²
- Lift
Omschrijving
Dit gerenoveerde appartement bevat zeer veel troeven. Met zijn gunstig EPC en conforme elektriciteit is dit appartement een topper! āØ
Het appartement omvat een lichtrijke leefruimte met aansluitend een gezellige eetplaats. Naast de leefruimte bevindt zich de volledig geĆÆnstalleerde keuken die voorzien is van alle toestellen.
Het appartement omvat 3 slaapkamers, waarvan 1 uitgerust met een zonnig terras. Verder hebben we nog een gerenoveerde badkamer met inloopdouche, apart toilet Ʃn een aparte wasberging.
Als laatste troef hebben we de ruime garage met automatische poort!š
Is dit het appartement alles wat u zoekt? Bel Elias 0465 07 27 33 voor meer info of een bezoek.
Details
Algemene info
Indeling
Energie
Voorzieningen
Stedenbouwkundig
Documenten
Locatie
Veelgestelde
vragen
Als ik een bod doe, is dit dan bindend?
Ja, een bod is altijd bindend voor de koper. Zodra de verkoper akkoord gaat met jouw bod en het bodformulier ondertekent, heb je wettelijk gezien een verkoop. Onze tip? Als je een bod doet, beperk het dan in tijd (+/- 14 dagen) - klik door voor een handig invuldocument.
Verder lezenHoeveel kosten betaal ik nog bovenop de aankoopprijs?
Dit hangt af van je persoonlijke situatie. Er zijn drie soorten kosten die bestempeld worden als ānotariskostenā. We bespreken ze hier uitvoerig.
Een voorbeeldje. Bij een kredietbedrag van 200.000 euro, met een hypotheek van 100.000 euro (plus 10.000 euro aanhorigheden) bedragen de totale notariskosten zowat 4.734,96 euro (4,3%). Simuleer je eigen notariskosten hier.
Wordt het concreet? Neem dan zeker contact op met je notaris.
Ik wil een nieuwe woning kopen, maar moet mijn oude ook nog verkopen. Help!
No worries, je bent niet de enige. Een tip? Laat altijd eerst je huidige woning schatten. Onze lokale makelaars komen met plezier langs om je een prijsrange te geven (bv. ⬠300.000 à ⬠325.000). Zo weet je perfect met welk budget je op zoek kan. Heb je een nieuwe woning gekocht?
Verder lezenContacteer
onze makelaar
Interesse in dit pand? Laat je gegevens achter en onze makelaar neemt contact met je op.
Yes, verstuurd! Je hoort snel iets van Onze makelaar.
Kan je niet wachten?
Stuur een whatsappje.