Appartement te koop in Dadizele
- 1 slaapkamer
- 1 badkamer
- 75 m² woonoppervlakte
- 91 kWh/m²
- Terras
- Tuin
Omschrijving
We betreden het complex die zeer rolstoelvriendelijk is via de hoofdingang!! Hier hebben we meteen een warm gevoel met een binnentuin. Het appartement kunnen we bereiken met de lift of met de traphal.
Eenmaal in het appartement hebben we een ruime inkomhal, een apart toilet en een aparte berging. Eenmaal in de leefruimte hebben we een ruim gevoel met een open keuken. Hier kan gerust een zitruimte en eetruimte gecreëerd worden.
Verder hebben we nog een ruime slaapkamer en een verzorgde badkamer. Dit recente appartement heeft ook nog een ruim terras met uitzicht op het centrum van Dadizele.
Ook is er een mogelijkheid tot het kopen van een garage (€ 25.000).
Interesse?
Top ! Bel Fries op 0476 05 94 63
Details
Algemene info
Indeling
Energie
Voorzieningen
Stedenbouwkundig
Documenten
Locatie
Veelgestelde
vragen
Als ik een bod doe, is dit dan bindend?
Ja, een bod is altijd bindend voor de koper. Zodra de verkoper akkoord gaat met jouw bod en het bodformulier ondertekent, heb je wettelijk gezien een verkoop. Onze tip? Als je een bod doet, beperk het dan in tijd (+/- 14 dagen) - klik door voor een handig invuldocument.
Verder lezenHoeveel kosten betaal ik nog bovenop de aankoopprijs?
Dit hangt af van je persoonlijke situatie. Er zijn drie soorten kosten die bestempeld worden als “notariskosten”. We bespreken ze hier uitvoerig.
Een voorbeeldje. Bij een kredietbedrag van 200.000 euro, met een hypotheek van 100.000 euro (plus 10.000 euro aanhorigheden) bedragen de totale notariskosten zowat 4.734,96 euro (4,3%). Simuleer je eigen notariskosten hier.
Wordt het concreet? Neem dan zeker contact op met je notaris.
Ik wil een nieuwe woning kopen, maar moet mijn oude ook nog verkopen. Help!
No worries, je bent niet de enige. Een tip? Laat altijd eerst je huidige woning schatten. Onze lokale makelaars komen met plezier langs om je een prijsrange te geven (bv. € 300.000 à € 325.000). Zo weet je perfect met welk budget je op zoek kan. Heb je een nieuwe woning gekocht?
Verder lezenContacteer
Pavel Dessein
Interesse in dit pand? Laat je gegevens achter en Pavel neemt contact met je op.
Yes, verstuurd! Je hoort snel iets van Pavel.
Kan je niet wachten?
Stuur een whatsappje.