Huis te koop in Wevelgem
- 3 slaapkamers
- 1 badkamer
- 185 m² woonoppervlakte
- 610 m² grondoppervlakte
- 674 kWh/m²
- Terras
- Tuin
Een pandje
met potentieel
Nog geen wow-gevoel? How, wat niet is, kan nog komen. Want dit pandje heeft véél potentieel. Kijk maar, met een beetje werk, centen en wat liefde tover je ‘t om tot iets nice. Geen idee of een renovatie binnen je budget past? Geen probleem. Geen goesting om het zelf te doen? Ook daar hebben we een oplossing voor.
Omschrijving
De woning beschikt over een voortuin en een ruime oprit. Op de oprit zit er een erfdienstbaarheid. Verder heeft de woning een vernieuwde garage.
We betreden de woning via de inkomhal en lopen verder naar de leefruimte. De leefruimte heeft een zithoek en een eetplaats. Aanpalend is er keuken met zicht op de tuin. Via de keuken kan je de garage bereiken. Op het gelijkvloers is er nog een toilet, berging en doorgang.
Op het verdiep zijn er drie slaapkamers, een badkamer en een vaste trap naar het verdiep.
Ook is er nog een aparte garage en een stukje zijtuin.
Het perceel heeft ook een ideale breedte om twee woningen te bouwen en is dus zeker interessant voor een ontwikkelaar.
Interesse? Bel Pavel op +32 479 81 80 16
Details
Algemene info
Indeling
Energie
Voorzieningen
Stedenbouwkundig
Documenten
Locatie
Veelgestelde
vragen
Als ik een bod doe, is dit dan bindend?
Ja, een bod is altijd bindend voor de koper. Zodra de verkoper akkoord gaat met jouw bod en het bodformulier ondertekent, heb je wettelijk gezien een verkoop. Onze tip? Als je een bod doet, beperk het dan in tijd (+/- 14 dagen) - klik door voor een handig invuldocument.
Verder lezenHoeveel kosten betaal ik nog bovenop de aankoopprijs?
Dit hangt af van je persoonlijke situatie. Er zijn drie soorten kosten die bestempeld worden als “notariskosten”. We bespreken ze hier uitvoerig.
Een voorbeeldje. Bij een kredietbedrag van 200.000 euro, met een hypotheek van 100.000 euro (plus 10.000 euro aanhorigheden) bedragen de totale notariskosten zowat 4.734,96 euro (4,3%). Simuleer je eigen notariskosten hier.
Wordt het concreet? Neem dan zeker contact op met je notaris.
Ik wil een nieuwe woning kopen, maar moet mijn oude ook nog verkopen. Help!
No worries, je bent niet de enige. Een tip? Laat altijd eerst je huidige woning schatten. Onze lokale makelaars komen met plezier langs om je een prijsrange te geven (bv. € 300.000 à € 325.000). Zo weet je perfect met welk budget je op zoek kan. Heb je een nieuwe woning gekocht?
Verder lezenContacteer
Pavel Dessein
Interesse in dit pand? Laat je gegevens achter en Pavel neemt contact met je op.
Yes, verstuurd! Je hoort snel iets van Pavel.
Kan je niet wachten?
Stuur een whatsappje.