Halfopen bebouwing in Vleteren
- 2 slaapkamers
- 1 badkamer
- 102 m² woonoppervlakte
- 1050 m² grondoppervlakte
- 977 kWh/m²
- Terras
- Tuin
Een pandje
met potentieel
Nog geen wow-gevoel? How, wat niet is, kan nog komen. Want dit pandje heeft véél potentieel. Kijk maar, met een beetje werk, centen en wat liefde tover je ‘t om tot iets nice. Geen idee of een renovatie binnen je budget past? Geen probleem. Geen goesting om het zelf te doen? Ook daar hebben we een oplossing voor.
Omschrijving
Deze charmante woning bevindt zich op wandelafstand van het marktplein van Oostvleteren en geniet van een vlotte bereikbaarheid via de nabijgelegen N8. De ligging is rustig en aangenaam, met een buurtwinkel/automatenshop vlakbij.
De woning omvat een inkomhal, keuken, leefruimte en badkamer. Verder beschikt ze over een droge kelder, een nachthal en twee slaapkamers.
Buiten vindt u een zonnig georiënteerde tuin, een ruime garage met grote oprit en een aparte buitenberging.
**Technische kenmerken**
* Dubbele beglazing in houten schrijnwerk
* Halfopen bebouwing
* Ruim perceel
* EPC: label F – renovatieplicht van toepassing
Het volledige perceel staat kadastraal geregistreerd als bouwgrond, wat mogelijkheden biedt voor verkaveling (tot 4 wooneenheden), mits het bekomen van de nodige vergunningen.
Interesse in deze woning of de ontwikkelingsmogelijkheden bespreken? Contacteer Michiel op 0479 93 28 37.
Details
Algemene info
Indeling
Energie
Voorzieningen
Stedenbouwkundig
Documenten
Locatie
Veelgestelde
vragen
Als ik een bod doe, is dit dan bindend?
Ja, een bod is altijd bindend voor de koper. Zodra de verkoper akkoord gaat met jouw bod en het bodformulier ondertekent, heb je wettelijk gezien een verkoop. Onze tip? Als je een bod doet, beperk het dan in tijd (+/- 14 dagen) - klik door voor een handig invuldocument.
Verder lezenHoeveel kosten betaal ik nog bovenop de aankoopprijs?
Dit hangt af van je persoonlijke situatie. Er zijn drie soorten kosten die bestempeld worden als “notariskosten”. We bespreken ze hier uitvoerig.
Een voorbeeldje. Bij een kredietbedrag van 200.000 euro, met een hypotheek van 100.000 euro (plus 10.000 euro aanhorigheden) bedragen de totale notariskosten zowat 4.734,96 euro (4,3%). Simuleer je eigen notariskosten hier.
Wordt het concreet? Neem dan zeker contact op met je notaris.
Ik wil een nieuwe woning kopen, maar moet mijn oude ook nog verkopen. Help!
No worries, je bent niet de enige. Een tip? Laat altijd eerst je huidige woning schatten. Onze lokale makelaars komen met plezier langs om je een prijsrange te geven (bv. € 300.000 à € 325.000). Zo weet je perfect met welk budget je op zoek kan. Heb je een nieuwe woning gekocht?
Verder lezenContacteer
Michiel Demeulenaere
Interesse in dit pand? Laat je gegevens achter en Michiel neemt contact met je op.
Yes, verstuurd! Je hoort snel iets van Michiel.
Kan je niet wachten?
Stuur een whatsappje.