Overslaan en naar de inhoud gaan
Habitat makelaar worden? 🔥 Ontdek hier wat we in huis hebben.
Beheer/rentmeesterschap: Wat houdt het in? Lees het hier.
Kopers laten renovatiewoningen links liggen. 🔨 Lees hier het artikel in Trends magazine.

Huis te koop in Wervik

Diederik Geerbodelaan 12
 5 maanden online
€ 249.000
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 142 m² woonoppervlakte
  • 489 m² grondoppervlakte
  • epc-labels-vlaanderen
    399 kWh/m²

Omschrijving

Halfopen woning met 3 slaapkamers en leuke/ groene tuin gelegen op rustige locatie te Wervik zoekt nieuwe eigenaars!

Vooraan het pand vinden we als eerste 3 staanplaatsen en de garage. We betreden het pand via de ruime inkomhal met aan de linker zijde een apart toilet. We lopen verder en komen aan in de lichtrijke leefruimte. Aansluitend is er de keuken voorzien van amerikaanse frigo, kookplaat en vaatwasmachine. Daarnaast is er de toegang naar de droge kelder en hebben we ook te toegang naar de garage.

Vanuit de leefruimte en de keuken hebben we zicht op de tuin. We kunnen hem bereiken via de schuiframen. De tuin is gezellig, heeft veel groen en heeft 2 terrassen en zelf een schommel. Ook vinden we op het einde een ruim tuinhuis die ook voorzien is van elektriciteit.

Op het eerste verdiep vinden we 3 slaapkamers (waarvan 1 kleinere kamer) en de badkamer met toilet en ligbad met voorziening om te douchen.
Tot slot is er nog een ruime bergzolder aanwezig!

De woning is voorzien van dubbel glas en centrale verwarming op gas. Ook is Fiber reeds binnengetrokken in dit pand!

Interesse in dit pand? Bel Gilles op voor uw bezoek 0492/47 74 63 en doe een bod vanaf € 249.000!

Details

Algemene info

Beschikbaarheid
Beschikbaar
Algemene staat
Goede staat
Aantal verdiepingen
1

Indeling

Slaapkamers
3
Badkamers
1
Toiletten
2
Woonkamers
1
Keukens
1
Woonoppervlakte
142m²
Grondoppervlakte
489m²

Energie

EPC
epc-labels-vlaanderen
399 kWh/m²
Energiebron
Aardgas
Dubbele beglazing
Ja
Dakisolatie
Ja
Centrale verwarming
Aanwezig

Voorzieningen

Binnen parkeren
Buiten parkeren
Kelder
Terras
Tuin
Zolder

Stedenbouwkundig

Kadastraal inkomen
391
Overstromingsgevoelig gebied
Niet vermeld
Perceelscore overstromingsgev. (Vlaanderen)
D
Gebouwscore overstromingsgev. (Vlaanderen)
A
Bouwvergunning
Ja
Renovatieverplichting
Nee
Lopende procedure
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Stedenbouwkundig attest
Niet vermeld
Verkavelingsvergunning
Nee
As-built attest
Nee
Onteigeningsplan
Nee
Inbreuk op stedenbouwkundige voorschriften
Nee
Recht van voorkoop
Nee
Geïnventariseerd erfgoed
Nee
Asbestattest
Ja
Referentie asbestattest
20230313-000442.000

Documenten

Er zijn geen documenten beschikbaar voor dit pand.

Veelgestelde
vragen

Als ik een bod doe, is dit dan bindend?

Ja, een bod is altijd bindend voor de koper. Zodra de verkoper akkoord gaat met jouw bod en het bodformulier ondertekent, heb je wettelijk gezien een verkoop. Onze tip? Als je een bod doet, beperk het dan in tijd (+/- 14 dagen) - klik door voor een handig invuldocument.

Verder lezen

Hoeveel kosten betaal ik nog bovenop de aankoopprijs?

Dit hangt af van je persoonlijke situatie. Er zijn drie soorten kosten die bestempeld worden als “notariskosten”. We bespreken ze hier uitvoerig.

Een voorbeeldje. Bij een kredietbedrag van 200.000 euro, met een hypotheek van 100.000 euro (plus 10.000 euro aanhorigheden) bedragen de totale notariskosten zowat 4.734,96 euro (4,3%). Simuleer je eigen notariskosten hier.

Wordt het concreet? Neem dan zeker contact op met je notaris.

Ik wil een nieuwe woning kopen, maar moet mijn oude ook nog verkopen. Help!

No worries, je bent niet de enige. Een tip? Laat altijd eerst je huidige woning schatten. Onze lokale makelaars komen met plezier langs om je een prijsrange te geven (bv. € 300.000 à € 325.000). Zo weet je perfect met welk budget je op zoek kan. Heb je een nieuwe woning gekocht?

Verder lezen

Contacteer
Gilles Van Belle

Interesse in dit pand? Laat je gegevens achter en Gilles neemt contact met je op.

Yes, verstuurd! Je hoort snel iets van Gilles.

Kan je niet wachten?
Stuur een whatsappje.

Nog geen wow-momentje gehad?