Appartement te koop in Wevelgem
- 2 slaapkamers
- 1 badkamer
- 98 m² woonoppervlakte
- 236 kWh/m²
- Lift
- Terras
Omschrijving
Bij het binnenkomen vinden we meteen rechts de badkamer met moderne douchecabine en stijlvol lavabomeubel. Daarnaast is er een eerste ruime slaapkamer met aansluitende dressing – een praktische extra troef.
De leefruimte vormt het hart van het appartement: lichtrijk, ruim en perfect ingedeeld met een gezellige zithoek en eetplaats, mét zicht op het terras. De volledig ingerichte keuken sluit hier naadloos op aan en biedt bovendien directe toegang tot een praktische berging.
Op de eerste verdieping ontdek je een ruime nachthal, die toegang geeft tot de tweede slaapkamer én een bijkomende berging.
Buiten is het volop genieten op het gezellige terras, waar je een prachtig uitzicht hebt over de skyline van Wevelgem – dé plek om heerlijk te ontspannen!
Troeven:
-Centrale verwarming op gas
- Dubbele beglazing
- Airco ❄️
-Ruim terras met prachtig uitzicht ☀️
- Toplocatie in het centrum 📍
📞 Interesse? Bel Fries op 0476 05 94 63 en plan snel je bezoek!
Details
Algemene info
Indeling
Energie
Voorzieningen
Stedenbouwkundig
Documenten
Locatie
Veelgestelde
vragen
Als ik een bod doe, is dit dan bindend?
Ja, een bod is altijd bindend voor de koper. Zodra de verkoper akkoord gaat met jouw bod en het bodformulier ondertekent, heb je wettelijk gezien een verkoop. Onze tip? Als je een bod doet, beperk het dan in tijd (+/- 14 dagen) - klik door voor een handig invuldocument.
Verder lezenHoeveel kosten betaal ik nog bovenop de aankoopprijs?
Dit hangt af van je persoonlijke situatie. Er zijn drie soorten kosten die bestempeld worden als “notariskosten”. We bespreken ze hier uitvoerig.
Een voorbeeldje. Bij een kredietbedrag van 200.000 euro, met een hypotheek van 100.000 euro (plus 10.000 euro aanhorigheden) bedragen de totale notariskosten zowat 4.734,96 euro (4,3%). Simuleer je eigen notariskosten hier.
Wordt het concreet? Neem dan zeker contact op met je notaris.
Ik wil een nieuwe woning kopen, maar moet mijn oude ook nog verkopen. Help!
No worries, je bent niet de enige. Een tip? Laat altijd eerst je huidige woning schatten. Onze lokale makelaars komen met plezier langs om je een prijsrange te geven (bv. € 300.000 à € 325.000). Zo weet je perfect met welk budget je op zoek kan. Heb je een nieuwe woning gekocht?
Verder lezenContacteer
Fries Blancke
Interesse in dit pand? Laat je gegevens achter en Fries neemt contact met je op.
Yes, verstuurd! Je hoort snel iets van Fries.
Kan je niet wachten?
Stuur een whatsappje.