Huis te koop in Marke
- 4 slaapkamers
- 2 badkamers
- 555 m² woonoppervlakte
- 1834 m² grondoppervlakte
- 221 kWh/m²
- Terras
- Tuin
Omschrijving
Deze villa is zeer goed onderhouden en beschikt over 3 slaapkamers er is zeker een mogelijkheid om deze naar 5 te brengen. Er is 1 ruime badkamer met ligbad en een douche, vervolgens is er een uitgeruste keuken, 2 aparte ruime leefruimtes, een grote veranda met ingebouwde jacuzzi, een prachtige aangelegde zuidwesten tuin met een gezellige vijver, 2 garages, een carport én nog eens voldoende parkeerplaats buiten.
Om het beroepsgedeelte te bereiken zijn er twee manieren.
Ofwel via het privé gedeelte (binnenhuis) of via een aparte oprit met automatische poort en aparte inkomhal.
Zeer handig voor wie werk en privé volledig gescheiden wil houden.
Het gelijkvloers bij het beroepsgedeelte heeft een eigen inkomhaal met wachtzaal, een aparte WC, twee ruime vergaderzalen en een bureau op het gelijkvloers.
Met een stevige trap betreden we de 1e verdieping waar er nog aparte bureau`s, opslagruimtes, een WC en een opbergzolder terug te vinden zijn.
Deze eerste verdieping kan omgebouwd worden tot extra slaapkamers.
Deze villa wordt centraal verwarmd op mazout, maar is verder nog uitgerust met 2 openhaarden, waarvan 1 in de tv-zithoek en 1 in de veranda.
Ondanks de vele en grote raampartijen en de grote volumes, scoort deze woning enorm goed wat betreft de EPC.
De lage EPC-score van 221 kWh/m² is te danken aan de dubbele beglazing die overal aanwezig is, alsook de goede isolatie in het dak.
Als laatste troef beschikt deze villa nog eens over een carport waar laadpunten voor elektrische wagens geïnstalleerd zijn.
Met andere woorden...
Bent u op zoek naar een statische, charmante villa met een beroepsgedeelte aan verbonden én dit allemaal gelegen in een zeer rustige en groene villawijk, maar toch niet ver van de invalswegen?
Dan is deze villa wellicht iets voor u!
Interesse? Top ! Bel Fries op 0476 05 94 63
Details
Algemene info
Indeling
Energie
Voorzieningen
Stedenbouwkundig
Documenten
Locatie
Veelgestelde
vragen
Als ik een bod doe, is dit dan bindend?
Ja, een bod is altijd bindend voor de koper. Zodra de verkoper akkoord gaat met jouw bod en het bodformulier ondertekent, heb je wettelijk gezien een verkoop. Onze tip? Als je een bod doet, beperk het dan in tijd (+/- 14 dagen) - klik door voor een handig invuldocument.
Verder lezenHoeveel kosten betaal ik nog bovenop de aankoopprijs?
Dit hangt af van je persoonlijke situatie. Er zijn drie soorten kosten die bestempeld worden als “notariskosten”. We bespreken ze hier uitvoerig.
Een voorbeeldje. Bij een kredietbedrag van 200.000 euro, met een hypotheek van 100.000 euro (plus 10.000 euro aanhorigheden) bedragen de totale notariskosten zowat 4.734,96 euro (4,3%). Simuleer je eigen notariskosten hier.
Wordt het concreet? Neem dan zeker contact op met je notaris.
Ik wil een nieuwe woning kopen, maar moet mijn oude ook nog verkopen. Help!
No worries, je bent niet de enige. Een tip? Laat altijd eerst je huidige woning schatten. Onze lokale makelaars komen met plezier langs om je een prijsrange te geven (bv. € 300.000 à € 325.000). Zo weet je perfect met welk budget je op zoek kan. Heb je een nieuwe woning gekocht?
Verder lezenContacteer
Fries Blancke
Interesse in dit pand? Laat je gegevens achter en Fries neemt contact met je op.
Yes, verstuurd! Je hoort snel iets van Fries.
Kan je niet wachten?
Stuur een whatsappje.