Overslaan en naar de inhoud gaan
Habitat makelaar worden? 🔥 Ontdek hier wat we in huis hebben.
Beheer/rentmeesterschap: Wat houdt het in? Lees het hier.
Kopers laten renovatiewoningen links liggen. 🔨 Lees hier het artikel in Trends magazine.

Appartement te koop in Menen

Kortrijkstraat 148
 1 maand online
€ 495.000
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 348 m² woonoppervlakte
  • epc-labels-vlaanderen
    116 kWh/m²

Omschrijving

Appartementsgebouw met 3 appartementen en garages te koop in Wevelgem!

Dit uitstekend gelegen appartementsgebouw biedt drie appartementen, elk met een eigen garage. Ideaal als investering of voor wie op zoek is naar een combinatie van wonen en verhuren.

Op het gelijkvloers vinden we het eerste appartement met een ruime leefruimte en open keuken. Het beschikt over twee slaapkamers, een badkamer en een groot terras dat toegankelijk is via schuiframen. De bewoonbare oppervlakte is 115m² en het appartement heeft EPC label D. Het appartement is verwarmd via een warmtepomp

Op de eerste verdieping bevindt zich het tweede appartement, eveneens met een lichtrijke leefruimte en open keuken. Dit appartement telt twee slaapkamers, een badkamer met douche, toilet en lavabo en een aangenaam terras. De bewoonbare oppervlakte bedraagt 116 m² en het appartement heeft een EPC-label B. Dit appartement is verwarmd via een warmtepomp

Op de tweede verdieping vinden we een duplexappartement. Op het eerste niveau bevindt zich de leefruimte met open keuken, een badkamer met douche, wastafel en toilet en een ruim terras. Op de bovenverdieping zijn er nog twee slaapkamers. Ook dit appartement heeft een bewoonbare oppervlakte van 116 m² en een EPC-label B.

Troeven:
✔️ Verwarming op aardgas / warmtepompen
✔️ Dubbele beglazing en dakisolatie
✔️ Elk appartement beschikt over een eigen garage
✔️ Instapklaar en lichtrijk

Interesse? Bel Fries op 0476 05 94 63

Details

Algemene info

Beschikbaarheid
Beschikbaar
Algemene staat
Goede staat
Aantal verdiepingen
2

Indeling

Slaapkamers
3
Badkamers
3
Toiletten
3
Woonkamers
3
Keukens
3
Woonoppervlakte
348m²

Energie

EPC
epc-labels-vlaanderen
116 kWh/m²
Energiebron
Aardgas
Energiebron
Warmtepomp
Dubbele beglazing
Ja
Centrale verwarming
Aanwezig

Voorzieningen

Binnen parkeren
Terras

Stedenbouwkundig

Kadastraal inkomen
2438
Overstromingsgevoelig gebied
Niet vermeld
Perceelscore overstromingsgev. (Vlaanderen)
D
Gebouwscore overstromingsgev. (Vlaanderen)
D
Bouwvergunning
Ja
Renovatieverplichting
Nee
Lopende procedure
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Niet vermeld
Stedenbouwkundig attest
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
As-built attest
Nee
Onteigeningsplan
Nee
Inbreuk op stedenbouwkundige voorschriften
Nee
Recht van voorkoop
Nee
Geïnventariseerd erfgoed
Nee
Asbestattest
Ja

Documenten

Er zijn geen documenten beschikbaar voor dit pand.

Veelgestelde
vragen

Als ik een bod doe, is dit dan bindend?

Ja, een bod is altijd bindend voor de koper. Zodra de verkoper akkoord gaat met jouw bod en het bodformulier ondertekent, heb je wettelijk gezien een verkoop. Onze tip? Als je een bod doet, beperk het dan in tijd (+/- 14 dagen) - klik door voor een handig invuldocument.

Verder lezen

Hoeveel kosten betaal ik nog bovenop de aankoopprijs?

Dit hangt af van je persoonlijke situatie. Er zijn drie soorten kosten die bestempeld worden als “notariskosten”. We bespreken ze hier uitvoerig.

Een voorbeeldje. Bij een kredietbedrag van 200.000 euro, met een hypotheek van 100.000 euro (plus 10.000 euro aanhorigheden) bedragen de totale notariskosten zowat 4.734,96 euro (4,3%). Simuleer je eigen notariskosten hier.

Wordt het concreet? Neem dan zeker contact op met je notaris.

Ik wil een nieuwe woning kopen, maar moet mijn oude ook nog verkopen. Help!

No worries, je bent niet de enige. Een tip? Laat altijd eerst je huidige woning schatten. Onze lokale makelaars komen met plezier langs om je een prijsrange te geven (bv. € 300.000 à € 325.000). Zo weet je perfect met welk budget je op zoek kan. Heb je een nieuwe woning gekocht?

Verder lezen

Contacteer
Fries Blancke

Interesse in dit pand? Laat je gegevens achter en Fries neemt contact met je op.

Yes, verstuurd! Je hoort snel iets van Fries.

Kan je niet wachten?
Stuur een whatsappje.

Nog geen wow-momentje gehad?